Obrazy

Małgorzata Hanslik

Malarstwo

Różne techniki

Pastele i obrazy olejne. Cykle tematyczne: pejzaż, jesień, drzewo, martwa natura, portret, kobieta…

Malarstwo artystyczne

Obrazy to idealna dekoracja do domu. Nie chodzi tu jednak o mało znaczące grafiki ze sklepów, a obrazy malowane ręcznie. Niosą ze sobą przekaz i wartość intelektualną, która wzbogaca wnętrze. Obrazy malowane ręcznie nadają unikalnego charakteru pomieszczeniom, a głębia barw zachwyca swoją intensywnością i tajemniczością. Te cechy sprawiają, że wnętrze nabiera oryginalnego charakteru. W galerii moich prac znajdują się różnorodne obrazy olejne na płótnie – krajobrazy, martwa natura, drzewa i portrety. Jestem miłośniczką przyrody i piękna, co jest widoczne uwidacznia się w mojej twórczości. Ogromną satysfakcję sprawia mi tworzenie dzieł, takich jak obrazy olejne na płótnie, które przedstawiają krajobrazy. Można je zaprezentować na wiele sposobów i każdy będzie niezwykły. Malarstwo artystyczne jest formą ekspresji o charakterze wizualnym, którą można nazwać plastycznym przedstawieniem. To postrzeganie poprzez zmysły, kreowanie innego świata dzięki umiejętnemu zestawieniu kształtów, kolorów i faktu. Obrazy są przeze mnie malowane ręcznie. Kocham sztukę i wkładam całe serce w tworzone dzieła. Interesuje mnie przede wszystkim malarstwo artystyczne. Doskonale odnajduję się w tej dziedzinie. Chcesz zadbać o swoje wnętrze? Z chęcią wykonam dla Ciebie obraz olejny. Ręcznie malowane dzieło idealnie wkomponuje się do różnego typu pomieszczeń. Podczas tworzenia staram się uwzględniać uwagi klientów. Takie obrazy ręcznie malowane będą pasowały m.in. do salonu czy też jadalni. Jednocześnie nadadzą im oryginalny wygląd. Prowadzę sprzedaż obrazów ręcznie malowanych uwzględniając uwagi Klienta — dzięki temu zyskałam ich zaufanie. Dodatkowo dzięki temu, arcydzieła mogą przedstawiać wszystko. Chcesz, by w Twoim domu znalazły się obrazy olejne na płótnie? Namaluję dla Ciebie różnorodne krajobrazy i nie tylko. Wpatrywanie się w obraz, na którym zostało przedstawione piękno przyrody może prowadzić do wyciszenia i relaksacji. Będąc regularnie narażonym na stres, warto rozważyć malarstwo artystyczne i zakupić właśnie takie dzieło. Będzie mogło zawisnąć w salonie, czy nawet sypialni.  

Małgorzata Hanslik

Galeria tryptyków

Obrazy ręcznie malowane do salonu

Plakaty czy fototapety mogą być ciekawym urozmaiceniem wnętrza, jednak nie oddają indywidualności jego właściciela. Każdemu, kto chce mieć oryginalną i niebanalną ozdobę w swoim domu, polecane są obrazy ręcznie malowane do salonu. To ponadczasowe dzieła sztuki o uniwersalnym przekazie, wywołujące emocje i niosące ze sobą intrygujące koncepcje artysty. Obraz olejny ręcznie malowany to forma artystycznej manifestacji uczuć i zachwytu nad światem, a malarstwo jest najstarszym przejawem sztuk pięknych. Morze, pejzaże, portrety czy drzewa mogą stanowić piękną dekorację we wnętrzach zaaranżowanych w stylu skandynawskim, czy minimalistycznym. Obraz ręcznie malowany na zamówienie to nie przeżytek, a luksus posiadania czegoś unikalnego w świecie bazującym na produkcji masowej. Jest to idealna propozycja dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych, którzy lubią się wyróżniać na tle innych. Decydując się na obrazy ręcznie malowane do salonu, można liczyć na zachwyt ze strony gości. Z pewnością będą chcieli się dowiedzieć, gdzie mogą taki dostać. Obrazy malowane ręcznie mogą być dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Będzie to coś niespodziewanego, oddającego głębię uczucia, którym ją darzymy poprzez odpowiedni dobór grafiki. Malarstwo artystyczne to doskonały sposób na przekazanie emocji. Właśnie one są dla wielu ludzi najważniejsze, i sprawiają, że prezent jest wyjątkowy. Obraz olejny ręcznie malowany może przedstawiać wszystko, począwszy od portretu, kończąc na wymyślonych postaciach, naturze. Znając gust obdarowywanego, w łatwy sposób dopasuje się obraz do jego preferencji, a także wystroju, kolorystyki mieszkania, aby wszystko ze sobą współgrało. Dzięki temu obraz ręcznie malowany na zamówienie dopasuje się do każdego wnętrza. Będzie to także dodatkowa gwarancja zadowolenia osoby, której ofiaruje się prezent.

Małgorzata Hanslik

Galeria pejzaży

Małgorzata Hanslik

Galeria obrazów martwej natury

Małgorzata Hanslik

Galeria portretów

Obrazy malowane ręcznie

Nie ma nic przyjemniejszego, niż malowanie dla kogoś. Sprzedaż obrazów ręcznie malowanych to radość i duma dla artysty, że jego prace trafiają pod opiekę osób szczerze ceniących piękno i estetykę. Mimo to, niestety, wciąż niewielka grupa osób decyduje się na zakup dzieł bezpośrednio od artysty. Natomiast obraz ręcznie malowany na zamówienie to wspaniała ozdoba wnętrz idealnie dopasowana do gustu zamawiającego. Dzięki własnej wizji można udekorować swój salon niepowtarzalnym obrazem, a tym samym mieć pewność, że w żadnym innym domu nie pojawi się takie samo dzieło. Obrazy olejne na płótnie mogą przedstawiać np. krajobrazy czy portret ulubionego zwierzęcia. Możliwości jest wiele, jedyne ograniczenie w tej dziedzinie to wyobraźnia. Obraz olejny ręcznie malowany to także dobry pomysł na dodatek do pokoju dziecka. Z pewnością dzięki niemu będzie wyróżniał się na tle innych. Obrazy ręcznie malowane do salonu będą nie tylko bardzo estetyczne, ale również wyjątkowe. Dzięki zamówieniu projektu poniekąd można spełnić własną wizję twórczą. Sprzedaż obrazów ręcznie malowanych odbywa się przez moją platformę, na której znajduje się formularz. Po wypełnieniu go kontaktuję się z klientami, można też wykonać telefon samodzielnie lub napisać e-mail, korzystając z danych znajdujących się na stronie. Dzięki temu sprzedaż obrazów ręcznie malowanych jest prosta. Interesuje Cię kupno obrazu ręcznie malowanego na zamówienie? Skontaktuj się ze mną.

Małgorzata Hanslik

{

Małgosia Hanslik, drobna artystka o wielkim sercu i jeszcze większym talencie. W swoich malarskich pracach na płótnie, które powstały na potrzebę wystawy „Jesienne anioły”, wykazała niesamowite wyczucie kolorów. Obrazy te, w których została użyta niesamowita paleta przecudownych barw, nie tylko ukazują park podczas pięknej Polskiej Złotej Jesieni ale podziwiając je, można poczuć na twarzy ciepło słonecznego dnia jakie tam panuje. Spokój, cisza i harmonia emanująca z tych prac jest niemal wyczuwalna i wpływa kojąco na każdego człowieka, który ma możliwość ich oglądania.
Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogłam poznać Małgosię, i że stałam się posiadaczką kilku jej dzieł.

- Marta Kudyba

Kontakt