Anioły rzeźbione w drewnie

Małgorzata Hanslik

Rzeźba

Anioły są wśród nas.

Otrzymały one od Boga szczególną misję, aby nas ochraniać, bronić w momentach niebezpieczeństw i pokus. Jak często anioły łagodzą nasz gniew, smutek ,ból, rozpacz…

Moje anioły wykonane są z drewna, rzeźbione i malowane. Czasem ozdabiane szlagmetalem.

Na końcu malowane są twarze a w nich oczy, które patrzą na nas, jakby chciały powiedzieć zawsze przy Tobie jestem.

Rzeźbione anioły z drewna – niebiański urok

Anioły od wieków są uważane za strażników duszy ludzkiej. To opiekunowie i duchowi przyjaciele człowieka, którzy czuwają nad naszym postępowaniem, dzięki czemu zapewniają nam poczucie bezpieczeństwa. Rzeźbione anioły są częstym podarunkiem dla najbliższych osób, które chcemy chronić i zapewnić, że zawsze mogą na nas liczyć. Anioł stanowi również symbol wartości niematerialnych takich jak emocje, uczucia czy energia, dlatego anioł stróż malowany na drewnie to doskonały podarunek dla dziecka na komunię czy bierzmowanie. Podkreśla on doskonale duchowy charakter tych uroczystości. Wręczając komuś anioły z drewna, możemy również podkreślić jego zalety oraz okazać naszą miłość i wdzięczność. Aniołem określa się osobę dobrą, skromną, spokojną i pomocną. Taka figurka Anioły z drewna mogą pełnić dla obdarowanego formę talizmanu przypominającego, że o nim pamiętamy. Według wierzeń anioł pełni rolę indywidualnego opiekuna. Ręcznie robione anioły z drewna to nie tylko estetyczne figurki ładnie wyglądające w pomieszczeniu. To ozdoby, które mogą zostać przekazane bliskiej osobie w formie prezentu. Chcesz obdarować przyjaciela lub członka rodziny czymś wyjątkowym? Wybierz rzeźbę anioła z drewna. Taki upominek będzie cieszył się szczególnym uznaniem. Zadbaj o swoich bliskich i przekaż im drewniane aniołki, które można powiesić na ścianę. Anioł stróż malowany na drewnie to długowieczna pamiątka, głównie ze względu na materiał, którego użyto. W przeciwieństwie np. do porcelany jest mniej podatne na stłuczenia, zatem ewentualne upadki i przeprowadzki nie są mu tak straszne.

Małgorzata Hanslik | ANIOŁY

 

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Drewniane aniołki na ścianę

Postać anioła zawsze zapewnia domowi pozytywny nastrój i ciepło. Ponadto wykonana ręcznie rzeźba anioła z drewna to kunsztowny i oryginalny element wnętrza, który doceni każdy miłośnik sztuki. Spodoba się także osobie, lubiącej oryginalne dodatki. Drewniane aniołki na ścianę stanowią unikatowy element dekoracyjny. Mogą pełnić nie tylko funkcję ochronną, ale i ozdobną. Zdobiący dom anioł na drewnie nie umknie uwadze żadnemu z gości. Taka figurka może wprawić w zachwyt i sprawić, że ci również zapragną sobie taką kupić. Jeśli takie słowa zostały wypowiedziane, warto wziąć je pod uwagę i podarować takiej osobie podarunek w postaci właśnie takiej rzeźby anioła z drewna. Gest ofiarowania komuś w prezencie wizerunku anioła ma na celu przekazanie naszej troski, zainteresowania i najlepszych intencji wobec tej osoby. Drewniane aniołki na ścianę są najczęściej wybierane przez rodziców chrzestnych na uroczystości duchowe takie jak chrzest. Subtelność i delikatność aniołów doskonale współgra z niewinnością dzieci przyjmujących ten sakrament. Drewno to wdzięczny materiał, z którym łatwo i przyjemnie się pracuje, dlatego anioł na drewnie cechuje się szczegółowością, precyzją wykonania i dbałością o detale. Staramy się podchodzić do produkcji z należytym szacunkiem. Każdy anioł na drewnie jest wykonywany ręcznie. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, którym obdarowali nas Klienci do tej pory. Interesuje Cię anioł stróż malowany na drewnie? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Zamów własnego anioła

Jakiej chcesz wielkości,koloru,kształtu

Taniej w przedsprzedaży

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Anioł pomyślności

Anioł szczęścia

Anioł opiekun domu, rodziny.

Anioł na dobry dzień

Anioł na udaną randkę

Anioł na dobre małżeństwo

Anioł na dobrą przyjaźń

Anioł na dobry humor

Anioł na syte życie

Anioł na udane wędrówki i przygody

Anioł na kochane dzieci

Małgorzata Hanslik

{

Małgosia Hanslik, drobna artystka o wielkim sercu i jeszcze większym talencie. W swoich malarskich pracach na płótnie, które powstały na potrzebę wystawy „Jesienne anioły”, wykazała niesamowite wyczucie kolorów. Obrazy te, w których została użyta niesamowita paleta przecudownych barw, nie tylko ukazują park podczas pięknej Polskiej Złotej Jesieni ale podziwiając je, można poczuć na twarzy ciepło słonecznego dnia jakie tam panuje. Spokój, cisza i harmonia emanująca z tych prac jest niemal wyczuwalna i wpływa kojąco na każdego człowieka, który ma możliwość ich oglądania.
Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogłam poznać Małgosię, i że stałam się posiadaczką kilku jej dzieł.

- Marta Kudyba

Kontakt