Rysunki

Małgorzata Hanslik

Rysunek i grafika artystyczna

Cykl rysunków do wierszy miłosnych.

Autorskie ilustracje graficzne

Moją pasją jest tworzenie grafik tematycznych. Z uwagi na moją miłość do przyrody ilustracje graficzne często przedstawiają pejzaże morskie i drzewa, specjalizuję się także w portretach. Obecnie zajmuje się też tworzeniem cyklu rysunków do wierszy miłosnych, które w metaforyczny sposób ukazują uczucia i przywiązanie dwójki osób. W moich pracach stawiam na line drawing uzupełniony cieniowaniem i akcentami czerwieni. Dążę do tego, aby moje ilustracje graficzne cechowała nieoczywistość i głębia przekazu. Są one odzwierciedleniem mojego niestandardowego postrzegania rzeczywistości, które, mam nadzieje, zrozumie również grono moich odbiorców. Wszystkie ilustracje graficzne wykonuję z dbałością o szczegóły. Dzięki temu są charakterystyczne i niepowtarzalne, a przy tym wyjątkowo estetyczne.

Małgorzata Hanslik

Obejrzyj cykl ilustracji

Artystyczne wzory na koszulkę

Napisy czy mainstreamowe nadruki dostępne na każdym rogu zdecydowanie nie są opcją dla osób, które szukają unikalnych i odzwierciedlających ich osobowość ubrań. Grafika artystyczna doskonale sprawdzi się jako wzory na koszulkę. Takie ubrania niewątpliwie przyciągną spojrzenia przechodniów. Wyróżniająca się grafika na koszulkę sprawi, że ten element stroju stanie się dominantą stylizacji osób ceniących sobie oryginalność. To sposób na sztukę użytkową, dzięki której tak prosta rzecz, jak ubranie może mieć niematerialną wartość. Grafika na koszulkę jest dobrym sposobem na urozmaicenie starej odzieży, a tym samym ofiarowania jej drugiego życia, zamiast wyrzucania. Dzięki niej można także lepiej wyrazić siebie i przekazać innym coś ważnego. Tego typu wzory na koszulkę raczej nie są dostępne w sklepach sieciowych. Właśnie dlatego warto pomyśleć o swoim indywidualnym projekcie na zamówienie. Kreatywna grafika na koszulkę to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która ceni spersonalizowane i niesztampowe podarunki. Taki strój będzie niepowtarzalny, dzięki czemu ubrania zyskają intelektualny przekaz i indywidualny charakter. Grafika na koszulkę może przedstawiać cokolwiek. Dzięki temu możliwe jest dobranie rysunku do charakteru i upodobań obdarowanego.

Małgorzata Hanslik

{

Małgosia Hanslik, drobna artystka o wielkim sercu i jeszcze większym talencie. W swoich malarskich pracach na płótnie, które powstały na potrzebę wystawy „Jesienne anioły”, wykazała niesamowite wyczucie kolorów. Obrazy te, w których została użyta niesamowita paleta przecudownych barw, nie tylko ukazują park podczas pięknej Polskiej Złotej Jesieni ale podziwiając je, można poczuć na twarzy ciepło słonecznego dnia jakie tam panuje. Spokój, cisza i harmonia emanująca z tych prac jest niemal wyczuwalna i wpływa kojąco na każdego człowieka, który ma możliwość ich oglądania.
Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogłam poznać Małgosię, i że stałam się posiadaczką kilku jej dzieł.

- Marta Kudyba

Kontakt